Neden UKLAACADEMY

UKLAACADEMY 2003 yılından beri kendini sürekli geliştirerek eğitimlerine devam eden köklü bir eğitim kurumudur.

UKLAACADEMY 2003 yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Güçlü eğitim sistemi, uzman eğitmen kadrosu, modern teknik altyapısı ve öğrencilerine sağladığı imkanlarla önce ulusal daha sonra uluslararası platformlarda yer alma vizyonu doğrultusunda hızla ilerleyen UKLAACADEMY birey ve kurumların yabancı dil problemlerine çözümler üreterek onlara değer katmayı ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 UKLAACADEMY Güçlü Eğitim Sistemi ile fark yaratan bir kurumdur.

UKLAACADEMY kaliteli ve modern eğitim anlayışı ile değişen ve gelişen eğitim materyallerini güncel olarak takip etmektedir. Öğrencilerin performans ve gelişim süreçlerini takip edilmekte ve sonuçlarını öğrencilerle paylaşılmaktadır. Öğrenme sürecinde öğrencilere gelişimleri konusunda uzman eğitmenlerimiz rehberlik eder.

UKLAACADEMY birçok şirket ile personel eğitimi ve işe alım süreçlerinde adayların dil seviye tespiti konusunda ortak çalışmalar yürüten bir kurumdur.

UKLAACADEMY kurulduğu günden bu yana birçok şirket ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Şirketlerin çalışanları için eğitim yatırımı taleplerini karşılamak amacıyla, doğru ihtiyaç analizi yapılır ve eğitim süreçleri planlanır. Eğitim planlarına ilişkin programlarda personellerin gelişimleri takip edilir ve şirketlere rapor edilir.

Şirketler ile ortak çalışmalar kapsamında işe alım süreçlerinde adaylara, istenilen dil seviyesine uygun sınavlar yapılmakta ve şirketlere raporlanmaktadır.

UKLAACADEMY eğitim ihtiyacınızın belirlenmesi konusunda detaylı analiz yapmaktadır.

Eğitim ihtiyacınızın belirlenmesine yönelik Seviye Belirleme Sınavı yapılmaktadır. Test, yazma ve konuşma olmak üzere 3 aşamadan oluşan Seviye Belirleme Sınavı sonrasında Eğitim Danışmanı ile bire bir görüşmeler yapılarak eğitim içeriği ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenmektedir.

UKLAACADEMY tecrübeli ve alanında uzman öğretim kadrosunu titizlikle belirlemektedir.

Öğretim kadrosu seçiminde 3 aşamalı değerlendirme sistemi kullanılır. Birinci aşamada, Eğitmen Adaylarının dilbilgisi düzeyi Yeterlilik Sınavı uygulanarak ölçülür. Başarılı olan adaylar, eğitim sistemine ve metodolojisine uygunluğun ölçüldüğü İkinci aşamaya geçerler. İkinci aşamada, öğrenci merkezli, iletişimsel, pratik odaklı eğitim becerileri örnek derste Eğitim Bölüm Yöneticileri tarafından incelenir. İkinci aşamada başarılı olan adaylar mülakat aşaması olan üçüncü aşamada, Eğitim Bölüm Yöneticileri tarafından mesleki ve kişisel nitelikleri değerlendirilir. 3 aşamalı Eğitmen Adayı Değerlendirme Sistemini başarılı şekilde bitiren adaylar UKLAACADEMY Oryantasyon Programına dahil edilir. Oryantasyon aşaması sonrasında UKLAACADEMY Eğitim kadrosuna dahil edilir.

UKLAACADEMY’nin eğitimler konusunda sunduğu program ve program içeriği oldukça geniştir.

UKLAACADEMY ilköğretim 3. Sınıftan itibaren tüm yaş grupları için düzenlenmiş eğitim programları ile hizmet sunmaktadır. Eğitim programı katılımcıları belirlenirken, seviye ve program hedefi göz önünde bulundurularak grup eğitimi veya bireysel eğitim imkanı sağlanmaktadır.