4.95

4.95

Memnuniyet Ortalaması (Öğrenci Anket Ortalaması) 

Seviye ve yaşa göre gruplara ayrılarak başlayan eğitimde öğrencilerin 4 beceride de gelişimi hedeflenmiştir. UKLAACADEMY High School Programı öğrencilerimizin okullarına destek olduğu gibi özellikle Üniversite eğitiminde de yardımcı olacaktır.

Anadolu ve Fen Liselerinde hazırlık sınıfının kalkması ve bu okullara özel okullardan geçiş yapan öğrenciler ile ilköğretim okullarından gelen öğrencilerin aynı İngilizce programlarına dahil olmaları da devlet liseleri İngilizce programlarında zorluklar yaşanmasına neden olmuştur.

UKLAACADEMY özel olarak tasarladığı High School Programı tüm lise öğrencilerine hem okuldaki İngilizce derslerinde başarılı olmaları için yardımcı olmakta, hem de İngilizce konuşma ve yazma becelerileri kazandırarak eğitim hayatlarında bir adım önde olmalarını sağlamakta ve onları geleceğe hazırlamaktadır.


PROGRAMIN AMACI NEDİR ?

UKLAACADEMY High School Programı, her kademe için okullardaki İngilizce eğitimine destek olabilecek paralel müfredatlara sahiptir. Programda Oxford ve Cambridge University Press tarafından özellikle bu yaş grubu gençler için hazırlanmış CD-ROM destekli, güncel ve kaliteli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Öğrenci merkezli ve konuşma pratiğine dayalı eğitim sistemi, öğrencilerin İngilizceyi sadece sınavlarda başarılı olmak için çalışılan bir ders olarak görmemelerini, bu dili konuşup yazabilmelerini ve hayata geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bu yaş grubuna özel öğretim metotları ve teknikler ile interaktif egzersizler, filmler ve internet projeleri de öğrencilere güncel konuları içeren dinamik ve aktif bir öğrenme ortamı sunar. Böylece High School Programı, öğrencilerin gelecek eğitim süreçleri ve kariyer hedefleri için sağlam bir İngilizce altyapı oluşturabilmelerini sağlamaktadır.